GİZLİLİK 

Bu beyan travukatlik.com’un (TR Avukatlık & Hukuki Danışmanlık Bürosu) gizlilik politikasını içerir. travukatlik.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. 

travukatlik.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, travukatlik.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. 

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, travukatlik.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. 

Sitemizdeki kayıt formları ve hukuki danışmanlık formlarında, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır. 

travukatlik.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, haftalık bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize ve SMS ile kayıtlı cep telefonunuza gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bildirimlerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu bildirimlerin içeriği; satın almış olduğunuz hizmet ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünleri ve benzeri bilgileri içerebilir.  

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Satın alma formunda girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, sitemizde yedeklenmemekte, ödemeler, Ödemeler PayTR kanalı ile yapılmaktadır. PayTR’nin tüm ödeme hizmetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu onaylı Wirecard tarafından verilmektedir. Mastercard ve Visa iş ortağı olan Wirecard Türkiye, BDDK E-Para ve Ödeme lisansına sahiptir. 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz. 

travukatlik.com üyelik iptal işleminizi info@travukatlik.com adresine e-posta göndererek veya travukatlik.com'da ‘Kullanıcı Paneli’’nin ayarlar bölümünde yer alan ‘Üyelik İptali’ seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.