KULLANIM ŞARTLARI

 

www.travukatlik.com’u (bundan böyle site olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar. 

Site; Esat Caddesi 61/39 Çankaya Ankara adresinde faaliyetleri yöneten TR Avukatlık & Hukuki Danışmanlık Bürosu. tarafından işletilmektedir. Bundan böyle travukatlik.com olarak adlandırılacaktır.

1.Siteye üye olan kullanıcılar mail adresi, cep telefonu ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. travukatlik.com, siteye üye olurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.

2.Kullanıcıların siteye girdikleri bilgi ve içerik, avukatın sır saklama yükümlülüğü kapsamında olup, hiçbir koşul ve surette, TR Avukatlık tarafından 3. Kişilerle paylaşılmaz.

3.Site üyeliği sadece kişiseldir. Başka bir kişi veya kuruma devredilemez, satılamaz. Bu gibi durumlarda travukatlik.com, bahsi geçen kullanıcı hesabını durdurabilir.

4.Üyeler bir başkasına ait eserleri sitede paylaşamaz. Bütün marka ve kullanım haklarının kendisinde olduğunu beyan eder. Aksi durumlarda doğabilecek bütün uyuşmazlıklardan kullanıcı sorumludur. travukatlik.com, kullanıcının siteye girdiği içerik ve eserlerin telif hakkı ihlallerinden sorumlu tutulamaz. Bu tür durumları kontrol etme sorumluluğu da yoktur.

5.Siteye kayıt olmuş olan kullanıcılar, kendilerine ait olmayan ve ticari amaç taşıyan hiçbir belge yayınlayamaz. Yayınlanan bütün bilgi, belge veya resimlerin, telif ve kullanım haklarının kendilerinde olduğunu beyan ve kabul eder.

6.travukatlik.com verdiği hukuki danışmanlık hizmet karşılığında elde ettiği gelir için serbest meslek makbuzu kesmektedir. Kullanıcı adına serbest meslek makbuzu düzenlenebilmesi için gereken bilgilerin, kullanıcı tarafından tam ve doğru bir şekilde bildirilmesi gerekmektedir.

7.travukatlik.com herhangi bir ikazda bulunmaya ihtiyaç duymadan gerekli gördüğü kullanıcıları sistemden uzaklaştırma hakkına sahiptir.

8.Teknik aksaklıklardan dolayı sitede meydana gelebilecek sorun veya hatalardan travukatlik.com sorumlu değildir.

9.Gerek kullanıcı kaydı oluşturan, gerekse, siteye kayıt olmayıp, siteyi sadece ziyaret eden kullanıcılar, sitede yer alan hukuki makaleleri, sitenin kaynak kodlarını ve sair fikri mülkiyet kapsamındaki hiçbir hakkını, Tr Avukatlık’ın yazılı izni olmaksızın ticari amaçla, hiçbir surette kopyalayamaz, çoğaltamaz, başka bir ortamda yayınlayamazlar.